Филтри -

Електрични палетари Still

Резултати од пребарување: 284 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

284 огласа: Електрични палетари Still

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 1039 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 9861 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 700 мм
Година 2018 Километража 2751 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2439 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.6 м
Година 2014 Километража 5134 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 3101 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража 5103 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 351 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 1909 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
700 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 8430 м/ч Сила
Франција, Marmande
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2016 Километража 361 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
990 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1452 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
990 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1322 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Висина на подигање 4.46 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 988 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 560 мм
Година 2017 Километража 824 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.450 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 5322 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2021 Километража 579 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 2208 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Still EXU 20s електричен палетар Still EXU 20s електричен палетар Still EXU 20s
3
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.23 м
Година 2015 Километража 250 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 413 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1518 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.295 €
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3 м Брзина 14 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Koszalin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 284 огласа
Прикажи