Филтри -

Електрични палетари Crown

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Електрични палетари Crown

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.4 м
Година 2012 Километража 10356 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.13 м
Година 2018 Километража 3712 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2019 Километража 3671 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2019 Километража 4681 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
850 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 961 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2004 Километража 40 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1.7 м
Година 2016 Километража 1962 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.850 € Без ДДВ
Висина на подигање 3.03 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 1878 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 1899 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 230 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 4082 м/ч Сила
Франција, Senlis
електричен палетар Crown WT3040
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 5098 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.7 м
Година 2016 Километража 2050 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 2.45 м
Година 2015 Километража 254 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2.4 м
Година 2012 Километража 20846 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2.4 м
Година 2012 Километража 2127 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1297 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Висина на подигање 4.46 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2004 Километража 2846 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Vienna
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи