Филтри -

Електрични палетари Nissan

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Електрични палетари Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 853 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2014 Километража 85 м/ч Сила
Шпанија, Xativa
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се