Филтри -

Електрични палетари Atlet

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Електрични палетари Atlet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 8,62 € SEK 100 SEK
Носивост 2000 кг
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Lunteren
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2011 Километража 1719 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 86,99 € NOK 1.000 NOK
Година 2015 Километража Сила
Норвешка, Indre Østfold
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
2.350 € PLN 10.000 PLN
Должина на вилушка 2.35 м Брзина 10 км/ч
Година 2011 Километража 4912 м/ч Сила
Полска, Falenty Nowe
електричен палетар Atlet PLL180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 600 м/ч Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 2176 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
електричен палетар Atlet PLL180L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Ширина на вилушки 520 мм
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLP200P
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 2416 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLL 145
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1450 кг Должина на вилушка 0.98 м Ширина на вилушки 520 мм
Година 2005 Километража 497 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1450 кг Ширина на вилушки 520 мм
Година 2012 Километража 2921 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLL180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 1400 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Гориво електро
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Гориво електро
Година 2012 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.6 м
Година 2015 Километража 3572 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи