Филтри -

Палетни вилушкари Atlet

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Палетни вилушкари Atlet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Носивост 1250 кг Висина на подигање 3.29 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.795 €
Носивост 1250 кг Висина на подигање 2.99 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.4 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 585 мм
Година 2015 Километража 108 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Atlet PSD125/160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.79 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2004 Километража 3793 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Atlet PS125TV299
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.99 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 2121 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Atlet 160STFV360ASN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2170 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Atlet 160STFV360ASN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2518 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2015 Километража 2400 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
палетен вилушкар Atlet CS 12.5 палетен вилушкар Atlet CS 12.5
2
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.29 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 150 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 0.48 м Должина на вилушка 115 м
Година 2011 Километража 2500 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.29 м Должина на вилушка 0.12 м
Година 2013 Километража 1404 м/ч Сила
Холандија, Sneek
палетен вилушкар Atlet XSN200-DTFV630
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2010 Километража Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 12/1997 Километража 3675 м/ч Сила
Латвија, Ādaži
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се