Филтри -

Електрични палетари Mitsubishi

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Електрични палетари Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.490 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2021 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 22 м Должина на вилушка 115 м Ширина на вилушки 16 мм
Година 2013 Километража 574 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 3299 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 1468 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2 м
Година 2008 Километража 2872 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се