Филтри -

Електрични палетари Pramac

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Електрични палетари Pramac

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2019 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1 м Ширина на вилушки 170 мм
Година 2007 Километража Сила
Италија, Rome
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 0.8 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés

Други марки во делот "Електрични палетари"

Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.8 м
Година 2018 Километража 1328 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1265 м/ч Сила
Франција, Senlis
електричен палетар BT LWE130  V-3153 електричен палетар BT LWE130  V-3153 електричен палетар BT LWE130  V-3153
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 1039 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 9861 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 700 мм
Година 2018 Километража 2751 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.8 м
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2439 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.6 м
Година 2014 Километража 5134 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 3101 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2014 Километража 5103 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 351 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг
Година 2014 Километража 1119 м/ч Сила
Шпанија, Girona
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 670 мм
Година 2018 Километража 2184 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
6.650 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2023 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2800 кг Гориво електро
Година Километража 1440 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1400 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 1398 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
4.385 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 1199 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи