Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich

Резултати од пребарување: 296 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

296 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар Jungheinrich HC10G52
1
Контактирајте го продавачот
950 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1988 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2018 Километража 1951 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.350 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 1394 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2012 Километража 2399 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2019 Километража 9440 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2016 Километража 2103 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2009 Километража 6008 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.69 м
Година 2009 Километража 4251 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 2008 Километража 6233 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м
Година 2014 Километража 5144 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м
Година 2005 Километража 8248 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2010 Километража 10969 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2015 Километража 18187 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.68 м
Година 2007 Километража 9162 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2010 Километража 130 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 1378 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
1.916 € RON 9.520 RON
Висина на подигање 1.9 м
Година Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Висина на подигање 1.52 м
Година 2020 Километража 991 м/ч Сила
Норвешка, Sande I Vestfold
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 5.1 м
Година Километража 827 м/ч Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Норвешка, Sande I Vestfold
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Норвешка, Sande I Vestfold
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2013 Километража 1355 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.4 м
Година 2007 Километража 1373 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 296 огласа
Прикажи
Претплати се