Филтри -

Машини за складирање Manitou од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за складирање Manitou од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 0.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Manitou A10 ETVDC29  V-2731 палетен вилушкар Manitou A10 ETVDC29  V-2731 палетен вилушкар Manitou A10 ETVDC29  V-2731
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 1.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Manitou A14 D29  V-2024 палетен вилушкар Manitou A14 D29  V-2024 палетен вилушкар Manitou A14 D29  V-2024
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се