Филтри -

Палетни вилушкари Linde

Резултати од пребарување: 512 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

512 огласа: Палетни вилушкари Linde

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
аукција 400 €
Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 1.5 м Должина на вилушка 0.11 м
Година 2014 Километража 5318 м/ч Сила
Холандија, Zevenhuizen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 3163 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.93 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2015 Километража 1330 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Носивост 600 кг Гориво електро Висина на подигање 2.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1767 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2523 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.990 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 482 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 716 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3.32 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1304 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 677 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.55 м
Година 2016 Километража 1555 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2007 Километража 4771 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2011 Километража 8911 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.28 м
Година 2017 Километража 2700 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.4 м
Година 2001 Километража 5919 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.7 м
Година 2004 Километража 6252 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde 	L14AP /365/   V-3023 палетен вилушкар Linde 	L14AP /365/   V-3023 палетен вилушкар Linde 	L14AP /365/   V-3023
3
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde  L16 /372/ FORK SHORT 1000/560  V-2224 палетен вилушкар Linde  L16 /372/ FORK SHORT 1000/560  V-2224 палетен вилушкар Linde  L16 /372/ FORK SHORT 1000/560  V-2224
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.2 м
Година 2003 Километража 3011 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.5 м
Година 2007 Километража 6590 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde L14 /365/   V-1967 палетен вилушкар Linde L14 /365/   V-1967 палетен вилушкар Linde L14 /365/   V-1967
3
Контактирајте го продавачот
2.650 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1150 м
Година 1995 Километража 2245 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde 	L12LAP   V-3140 палетен вилушкар Linde 	L12LAP   V-3140
2
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2013 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde 	L12I /172/   V-3248 палетен вилушкар Linde 	L12I /172/   V-3248
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.8 м Ширина на вилушки 1150 мм
Година 2011 Километража 1740 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
4.980 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.38 м
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 512 огласа
Прикажи