Филтри -

Машини за складирање Linde од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за складирање Linde од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.385 € PLN 6.000 PLN
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2200 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 5761 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
2.078 € PLN 9.000 PLN
Електричен палетар
Година 2017 Километража 1500 м/ч Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.151 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 2545 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2668 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
3.924 € PLN 17.000 PLN
Електричен палетар
Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
2.655 € PLN 11.500 PLN
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2017 Километража 6793 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
2.008 € PLN 8.700 PLN
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2012 Километража 6576 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
3.186 € PLN 13.800 PLN
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2015 Километража 3508 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се