Филтри -

Палетни вилушкари BT

Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

120 огласа: Палетни вилушкари BT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 1141 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 608 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 879 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1220 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.81 м
Година 2015 Километража 2320 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.8 м
Година 2011 Километража 6809 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2115 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 5693 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
палетен вилушкар BT SSE 160L
1
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 3175 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 657 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 1.072 € DKK 8.000 DKK
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 1990 Километража Сила
Данска, Fyn
палетен вилушкар BT SPE 120 XR
1
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Носивост 750 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 944 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2528 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 767 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.600 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 6623 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м
Година 2016 Километража 2166 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 1553 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 5 км/ч
Година 07/2010 Километража 2703 м/ч Сила
Германија
палетен вилушкар BT SPE140
1
Контактирајте го продавачот
15.050 € CLP 15.000.000 CLP
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
17.560 € CLP 17.500.000 CLP
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2013 Километража 1500 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.15 м
Година 2010 Километража 7686 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 1445 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
3.350 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1093 м/ч Сила
Холандија, Veen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 120 огласа
Прикажи