Филтри -

Машини за складирање Lübbers

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Машини за складирање Lübbers

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила

Други марки во делот "Машини за складирање"

Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 3819 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
палетен вилушкар Crown WE2300-16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2016 Километража 2813 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2351 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2016 Километража 5471 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
6.980 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2103 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.8 м
Година 2018 Километража 1328 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1663 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1265 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m) нови палетен вилушкар TOR Industries Semi-elektrischer Stapler mit Elektrohub DYC1530 (1.5 t, 3.0 m)
2
Контактирајте го продавачот
1.944 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gdańsk
палетен вилушкар BT S10   V-3267 палетен вилушкар BT S10   V-3267 палетен вилушкар BT S10   V-3267
3
Контактирајте го продавачот
2.980 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.71 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетни сталажи Diversen  Occ staander magazijnrek 540 x 125 cm палетни сталажи Diversen  Occ staander magazijnrek 540 x 125 cm
2
Контактирајте го продавачот
100 € Без ДДВ
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
2.640 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
логистички воз BIM ΡΑΟΥΛΑ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Логистички воз
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
електричен палетар BT LWE130  V-3153 електричен палетар BT LWE130  V-3153 електричен палетар BT LWE130  V-3153
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.195 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
2.980 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 4.15 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
аукција 25,84 € SEK 300 SEK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 1039 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 2 м
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 9861 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 700 мм
Година 2018 Километража 2751 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.8 м
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2439 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи