Филтри -

Машини за складирање Movexx

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за складирање Movexx

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2018 Километража 3572 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.980 € Без ДДВ
Електричен влекач
Гориво електро
Година 2017 Километража 3806 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен влекач Movexx T1000 електричен влекач Movexx T1000 електричен влекач Movexx T1000
3
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 311 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
електричен влекач Movexx T1000 електричен влекач Movexx T1000 електричен влекач Movexx T1000
3
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 319 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се