Филтри -

Машини за складирање Jungheinrich

Резултати од пребарување: 498 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

498 огласа: Машини за складирање Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 12/2015 Километража Сила
Германија, Hiddenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 1998 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Електричен палетар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Електричен палетар
Носивост 800 кг Висина на подигање 1.52 м
Година Километража 2063 м/ч Сила
Данска, Farsø
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2018 Километража 1129 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2011 Километража 1093 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Електричен палетар
Носивост 2200 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 2386 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2018 Километража 6021 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ERE 225
1
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 8221 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.759 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 2.2 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
1.859 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1300 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
1.279 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1300 кг
Година 2017 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.74 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 5305 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2019 Километража 6594 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2019 Километража 43 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20
3
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.75 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 517 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ERE 120 електричен палетар Jungheinrich ERE 120 електричен палетар Jungheinrich ERE 120
3
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 3149 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10 палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10 палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2021 Километража 320 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 220 250 ZT
1
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 876 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2000 Километража 10035 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 8582 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.9 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1319 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2015 Километража 4516 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 498 огласа
Прикажи