Филтри -

Машини за складирање Linde од Романија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за складирање Linde од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 1040 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година 2018 Километража 1417 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година 2018 Километража 1587 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен палетен вилушкар со вага
Висина на подигање 2.93 м
Година 12/2018 Километража 3893 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2007 Километража 6100 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2007 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 5900 м/ч Сила
Романија
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се