Филтри -

Машини за складирање Pefra

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Машини за складирање Pefra

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 3000 кг
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриска приколка
Носивост 5000 кг
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 500 кг Гориво електро
Година 2017 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 2221 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
индустриска приколка Pefra 4000 индустриска приколка Pefra 4000 индустриска приколка Pefra 4000
3
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Индустриска приколка
Година 2018 Километража Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Електричен влекач
Носивост 4000 кг Гориво електро
Година 2005 Километража 1885 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Количка со платформа
Година 2013 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи