Филтри -

Машини за складирање Steinbock од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за складирање Steinbock од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
количка со платформа Steinbock WH 20 - Hubwagen - 1997 количка со платформа Steinbock WH 20 - Hubwagen - 1997
2
Контактирајте го продавачот
аукција 20 €
Количка со платформа
Година Километража Сила
Германија, Thannhausen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
рачен виљушкар Steinbock WH 22 - Hubwagen рачен виљушкар Steinbock WH 22 - Hubwagen
2
Контактирајте го продавачот
аукција 20 €
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Германија, Thannhausen
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар Steinbock WP10E палетен вилушкар Steinbock WP10E
2
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година Километража Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 1996 Километража 1600 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година 1995 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се