Филтри -

Палетни вилушкари EP Equipment

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Палетни вилушкари EP Equipment

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
300 €
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
4.450 €
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
4.450 US$ EUR ≈ 4.129 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм Брзина 4.5 км/ч
Година 09/2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 577 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
3.445 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.395 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
4.595 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.151 м
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 3 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
нови палетен вилушкар EP Equipment ES16-RSI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2023 Километража 209 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
нови палетен вилушкар EP Equipment ES16-RSI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2023 Километража 207 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
2.600 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.95 м
Година 2020 Километража 3 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се