Филтри -

Палетни вилушкари Noblelift

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Палетни вилушкари Noblelift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.180.000 €
Носивост 1200 кг Гориво електричен/дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1200 м Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 55 мм Брзина 10 км/ч
Година 10/2023 Километража 6 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
10.230 € UAH 424.700 UAH
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се