Филтри -

Палетни вилушкари Caterpillar

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Палетни вилушкари Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2731 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Година Километража 3612 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2982 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 3118 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 2135 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 1753 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2013 Километража 2833 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2012 Километража 3233 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2408 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 2366 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Caterpillar NSP16N
1
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 333 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 3825 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.600 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2013 Километража 248 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Caterpillar NSP12N палетен вилушкар Caterpillar NSP12N
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 1146 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2011 Километража 1526 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2012 Километража 1392 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Година Километража 2614 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2011 Километража 2815 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2004 Километража 1148 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2547 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2009 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2025 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2014 Километража 1025 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се