Филтри -

Палетни вилушкари Yale од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Палетни вилушкари Yale од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2022 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм
Година 2008 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Германија, Berlin

Други марки во делот "Палетни вилушкари од Германија"

Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 3819 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.980 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2103 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1663 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3.32 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3268 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.32 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 3926 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 677 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.64 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 854 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.64 м
Година 2018 Километража 2214 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 12/2015 Километража Сила
Германија, Hiddenhausen
Контактирајте го продавачот
708 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг
Година 1998 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.74 м
Година 2007 Километража 8802 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.74 м
Година 2013 Километража 4957 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2003 Километража 2535 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2523 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.650 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2017 Километража 169 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1587 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.32 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 666 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи