Филтри -

Машини за складирање Clark

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

17 огласа: Машини за складирање Clark

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
електричен палетар Clark WP15
1
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Електричен палетар
Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража Сила
Германија, Alpen
нови електричен палетар Clark LWio15
1
Контактирајте го продавачот
1.490 € Без ДДВ
Електричен палетар
Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Falenty Nowe
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови електричен палетар Clark PPXSio20
1
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м Брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Falenty Nowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2015 Километража 452 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
електричен палетар Clark WPX20 електричен палетар Clark WPX20 електричен палетар Clark WPX20
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 1.14 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2015 Километража 2848 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
нови палетен вилушкар Clark WSX10
1
Контактирајте го продавачот
7.150 US$ EUR ≈ 6.596 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3200 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови рачен виљушкар Clark GS-PRO-2.5T
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
504 US$ EUR ≈ 464,90 €
Рачен виљушкар
Висина на подигање 495 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови електричен палетар Clark LWio15
1
Контактирајте го продавачот
2.300 US$ EUR ≈ 2.122 €
Електричен палетар
Висина на подигање 187 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 2798 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
нови палетен вилушкар Clark WS 10 M нови палетен вилушкар Clark WS 10 M нови палетен вилушкар Clark WS 10 M
3
Контактирајте го продавачот
4.390 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
8.590 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
1.199 €
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.1 м
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
5.590 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
4.590 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.7 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.21 м
Година 2014 Километража 1447 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи