Филтри -

Палетни вилушкари UniCarriers

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Палетни вилушкари UniCarriers

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м
Година 2014 Километража Сила
Шпанија, Xativa
палетен вилушкар UniCarriers PSP160-T420
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.2 м
Година 2017 Километража 700 м/ч Сила
Германија, Olfen
палетен вилушкар UniCarriers PS125TFV329
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2020 Километража Сила
Германија, Olfen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се