Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich од Холандија

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

77 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар Jungheinrich EJC214z палетен вилушкар Jungheinrich EJC214z палетен вилушкар Jungheinrich EJC214z
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2018 Километража 2311 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.5 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.5 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Носивост 1150 кг Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.395 €
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.6 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Висина на подигање 0.75 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Висина на подигање 0.75 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
палетен вилушкар Jungheinrich ESC316 палетен вилушкар Jungheinrich ESC316 палетен вилушкар Jungheinrich ESC316
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJC10 палетен вилушкар Jungheinrich EJC10 палетен вилушкар Jungheinrich EJC10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2002 Километража 1118 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2014 Километража 4766 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich ERD220 палетен вилушкар Jungheinrich ERD220 палетен вилушкар Jungheinrich ERD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2014 Километража 6794 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2005 Километража 11201 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 5419 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich ERD220 палетен вилушкар Jungheinrich ERD220 палетен вилушкар Jungheinrich ERD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 6369 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EMC B10 палетен вилушкар Jungheinrich EMC B10 палетен вилушкар Jungheinrich EMC B10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Холандија, Zevenbergen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 5551 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Wijchen
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража 3051 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJD118 палетен вилушкар Jungheinrich EJD118 палетен вилушкар Jungheinrich EJD118
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Ширина на вилушки 550 мм
Година 2017 Километража 1420 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 4911 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 1063 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се