Филтри -

Палетни вилушкари Manitou

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Палетни вилушкари Manitou

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 0.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 1.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Manitou A10 ETVDC29  V-2731 палетен вилушкар Manitou A10 ETVDC29  V-2731 палетен вилушкар Manitou A10 ETVDC29  V-2731
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Manitou A14 D29  V-2024 палетен вилушкар Manitou A14 D29  V-2024 палетен вилушкар Manitou A14 D29  V-2024
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.9 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м
Година 1998 Километража 328 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1300 кг Гориво електро Висина на подигање 1.7 м Должина на вилушка 1.54 м Ширина на вилушки 2 мм
Година 2021 Километража Сила
Франција, La Chaussée-Saint-Victor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.4 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се