Филтри -

Палетни вилушкари OMG

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Палетни вилушкари OMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Година Километража 1902 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1317 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 1996 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 1300 кг Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Шпанија, Xativa
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол од четири дела Висина на подигање 1.65 м Должина на вилушка 0.95 м
Година 2008 Километража 396 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2000 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се