Филтри -

Колички за комисионирање Linde од Германија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

52 огласа: Колички за комисионирање Linde од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
16.350 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 5.35 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2017 Километража 2905 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.07 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2019 Километража 1825 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.07 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2019 Километража 1871 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
количка за комисионирање Linde K 11 011
1
Контактирајте го продавачот
8.650 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 12.48 м Должина на вилушка 1.19 м
Година 2014 Километража 13457 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.07 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 2624 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 2.71 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2017 Километража 26 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.82 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 2676 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.44 м
Година 2017 Километража 6600 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.19 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2010 Километража 5657 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.8 м
Година 2016 Километража 4983 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Гориво електро Висина на подигање 0.84 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2012 Километража Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.19 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2010 Километража 5555 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.05 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 2024 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 5.6 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2013 Километража 416 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.740 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.67 м
Година 2016 Километража 83 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 172 мм
Година 2021 Километража 1484 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.97 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.66 м
Година 2015 Километража 1601 м/ч Сила
Германија, Stuhr
количка за комисионирање Linde MV 01 8905 количка за комисионирање Linde MV 01 8905 количка за комисионирање Linde MV 01 8905
3
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 90 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража 73 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 1.07 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 4814 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 2160 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 2545 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
950 €
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 3957 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
950 €
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 3923 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи