Филтри -

Теренски вилушкари

Резултати од пребарување: 339 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

339 огласа: Теренски вилушкари

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
нови теренски вилушкар JAC CPCD25R нови теренски вилушкар JAC CPCD25R
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5500 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2014 Километража 5555 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
12.390 € PLN 53.500 PLN
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм Брзина 50 км/ч
Година 2000 Километража 2504 м/ч Сила
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
39.150 € PLN 169.000 PLN
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 1327 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
38.230 € PLN 165.000 PLN
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 271 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.5 м
Година 1983 Километража Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Носивост 6000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 3 м
Година 2007 Километража 6940 м/ч Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 600 мм Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2022 Километража 600 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2021 Километража 1880 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 5200 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1765 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 880 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1996 Километража 4045 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража Сила
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 5 км Сила
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година Километража 647 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година Километража 7596 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
нови теренски вилушкар Hangcha TT30-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT30-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT30-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT30-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 339 огласа
Прикажи
Претплати се