Филтри -

Електрични вилушкари

Резултати од пребарување: 2637 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2637 огласа: Електрични вилушкари, електрични виљушкари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4700 м Ширина на вилушки 1000 мм Брзина 18 км/ч
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, İzmir
електричен вилушкар Hangcha XC50 електричен вилушкар Hangcha XC50
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.260 € UAH 750.000 UAH
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2016 Километража 6260 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.3 м Брзина 17 км/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
електричен вилушкар Hangcha XC50 електричен вилушкар Hangcha XC50
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha XC50 електричен вилушкар Hangcha XC50
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
електричен вилушкар Hangcha X4W70-I
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.42 м
Година 2023 Километража 214 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 3366 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
аукција 4.950 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.22 м
Година 2010 Километража 8391 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.3 м Брзина 17 км/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
аукција 9.950 €
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.17 м
Година 2017 Километража 13918 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 9.450 €
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 7131 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 6.950 €
Носивост 3500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.67 м
Година 2017 Километража 6333 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 11.950 €
Носивост 4500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.6 м
Година 2014 Километража 11700 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Висина на подигање 3.35 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.9 м
Година 2015 Километража 15675 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
аукција 1.200 €
Тип на јарбол триплекс
Година 2005 Километража Сила
Полска, Sadkowice
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.3 м Брзина 17 км/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.51 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 6171 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4 м
Година 1989 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
46.980 € PLN 199.900 PLN
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
100 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2637 огласа
Прикажи