Филтри -

Дизел вилушкари

Резултати од пребарување: 4716 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4716 огласа: Дизел вилушкари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 500 м
Година 01/2023 Километража Сила
Северна Македонија, Ohri
Контактирајте го продавачот
аукција 173,60 € SEK 2.000 SEK
Гориво дизел
Година Километража 13292 м/ч Сила
Шведска, Värsås
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 173,60 € SEK 2.000 SEK
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 1989 Километража 11887 м/ч Сила
Шведска, Ljungby
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.61 м
Година 2016 Километража 7333 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
10.240 € GBP 8.720 GBP
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.95 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 14181 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
10.240 € GBP 8.720 GBP
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.95 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 13610 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
8.928 € GBP 7.600 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 7614 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2016 Километража 7455 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 6722 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2008 Километража 4624 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 12254 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2015 Километража 6174 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
11.200 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2014 Километража 11034 м/ч Сила
Белгија, AALST
дизел вилушкар Hyster H2.5FT
1
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 4300 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 4745 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.71 м
Година 2012 Километража 4790 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 17824 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2014 Километража 5894 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2015 Километража 6174 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.2 м
Година 2008 Километража 10090 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
20.300 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 1999 Километража 8710 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2017 Километража 7065 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2017 Километража 6813 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.45 м
Година 2015 Километража 6986 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2018 Километража 9033 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4716 огласа
Прикажи