Филтри -

Ротирачки телескопски натоварувачи

Резултати од пребарување: 228 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

228 огласа: Ротирачки телескопски натоварувачи

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
83.690 € UAH 3.699.000 UAH
Носивост 5000 кг Висина на подигање 20.9 м
Година 2006 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
84.700 €
Носивост 4999 кг Гориво дизел
Година 2011 Километража 4320 м/ч Сила
Белгија, AALST
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Носивост 4999 кг Гориво дизел
Година 2009 Километража 5535 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2004 Километража 7948 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
91.460 € PLN 390.000 PLN
Носивост 4000 кг Висина на подигање 16 м
Година 2017 Километража Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.9 м
Година 2008 Километража 6256 м/ч Сила
Холандија, Beringe
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2550 PLUS PRIVILEGE ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2550 PLUS PRIVILEGE ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2550 PLUS PRIVILEGE
3
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Висина на подигање 25 м
Година 2019 Километража 2350 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
55.230 € PLN 235.500 PLN
Носивост 3800 кг
Година 2009 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Ślesin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 29.9 м
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 25.9 м
Година 2023 Километража 65 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2023 Километража 85 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 20.5 м
Година 2017 Километража 2383 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Романија, Harsova
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1742 ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1742
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4200 кг Висина на подигање 17 м
Година 2005 Километража 8536 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
90.990 € PLN 388.000 PLN
Висина на подигање 21 м
Година 2013 Километража 7778 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 21 м
Година 2017 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2017 Километража 4017 м/ч Сила
Холандија, Vijfhuizen
Контактирајте го продавачот
169.890 € Без ДДВ
Носивост 4999 кг Гориво дизел Висина на подигање 29.7 м
Година 08/2019 Километража 2157 м/ч Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
аукција 13.890 € SEK 160.000 SEK
Година 2018 Километража 6422 м/ч Сила
Шведска, Norrköping
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 1996 Километража Сила
Франција, Saint-Désirat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 25.9 м
Година 2023 Километража 65 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Година 1999 Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 16 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2004 Километража 3500 м/ч Сила
Франција, Montceaux-lès-Vaudes
Контактирајте го продавачот
84.430 € PLN 360.000 PLN
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 35 км/ч Тип на јарбол телескопски
Година 2010 Километража 6812 м/ч Сила
Полска, Płock
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.5 м
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Twist
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 228 огласа
Прикажи