Филтри -

Тешки вилушкари

Резултати од пребарување: 453 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

453 огласа: Тешки вилушкари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
6.087 € PLN 25.900 PLN
Година Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 25000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.5 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 1987 Километража 15132 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.14 м
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 3.2 м
Година 1994 Километража 13500 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1982 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
53.840 € BRL 300.000 R$
Носивост 7000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.8 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
179.500 € BRL 1.000.000 R$
Носивост 30000 кг Гориво дизел
Година 1990 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
41.280 € BRL 230.000 R$
Носивост 7000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.8 м
Година 2011 Километража 2762 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
94.220 € BRL 525.000 R$
Носивост 16000 кг Висина на подигање 2.4 м
Година 2012 Километража 15333 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
82.550 € BRL 460.000 R$
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража 5000 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
35.000 € BRL 195.000 R$
Носивост 7000 кг Висина на подигање 1.8 м Должина на вилушка 1.8 м
Година Километража 7772 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
80.760 € BRL 450.000 R$
Носивост 16000 кг
Година 1997 Километража 750 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво гас Висина на подигање 5600 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1200 м
Година 2008 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м
Година 2016 Километража 35320 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година Километража Сила
Турција, Bursa
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 135 м Должина на вилушка 240 м
Година 1996 Километража 16250 м/ч Сила
Холандија, Dirksland
Контактирајте го продавачот
163.300 € PLN 695.000 PLN
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2016 Километража 2917 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2012 Километража 1860 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 3 м
Година 2023 Километража 423 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
119.000 € BRL 663.000 R$
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.64 м
Година 2011 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Носивост 25000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 9.14 м
Година 2012 Километража Сила
Кина, Hefei
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 453 огласа
Прикажи