Филтри -

Телескопски натоварувачи

Резултати од пребарување: 3037 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3037 огласа: Телескопски натоварувачи, телескопски вилушкари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2013 Километража 6300 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2009 Километража 6602 м/ч Сила
Италија, Rome
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 2.504 м Ширина на вилушки 15 мм Капацитет на лопата 4 м³
Година 2018 Километража 1470 м/ч Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Украина
нови телескопски натоварувач Magni TH 3.6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Висина на подигање 5.87 м
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
50.950 € Без ДДВ
Гориво дизел Брзина 20 км/ч Висина на подигање 5 м
Година Километража 49 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м
Година 2011 Километража 3900 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13 м
Година 2011 Километража 4322 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2007 Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2015 Километража 1667 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
40.900 US$ EUR ≈ 38.270 €
Носивост 4200 кг Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м Капацитет на лопата 2 м³
Година 2006 Километража 4890 м/ч Сила
Украина, Плебанівка
Контактирајте го продавачот
47.450 US$ EUR ≈ 44.400 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м
Година 2010 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Плебанівка
Контактирајте го продавачот
48.300 US$ EUR ≈ 45.190 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 6 м Капацитет на лопата 2 м³
Година 2015 Километража 5 м/ч Сила
Украина, Плебанівка
Контактирајте го продавачот
53.500 US$ EUR ≈ 50.060 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Капацитет на лопата 2 м³
Година 2013 Километража 5320 м/ч Сила
Украина, Плебанівка
Контактирајте го продавачот
47.700 US$ EUR ≈ 44.630 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6 м Капацитет на лопата 2 м³
Година 2014 Километража 5240 м/ч Сила
Украина, Плебанівка
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 43.510 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м Капацитет на лопата 2 м³
Година 2011 Километража 4900 м/ч Сила
Украина, Плебанівка
Контактирајте го продавачот
53.420 US$ EUR ≈ 49.980 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Плебанівка
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 37.240 €
Носивост 3400 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 6 м Капацитет на лопата 2 м³
Година 2007 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Плебанівка
нови телескопски натоварувач XCMG XC6-3514K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Висина на подигање 13.7 м
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопски натоварувач XCMG XC6-4517K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Висина на подигање 16.7 м
Година Километража Сила
Чиле
нови телескопски натоварувач XCMG XC6-3007K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Висина на подигање 6.95 м
Година Километража Сила
Чиле
аукција 2.500 €
Година 1998 Километража 6093 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 15 м
Година Километража 2864 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
90.240 € PLN 390.000 PLN
Гориво дизел
Година 2011 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично Гориво дизел Капацитет на лопата 2.5 м³
Година 2019 Километража 3580 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3037 огласа
Прикажи