Филтри -

Вилушкари на три тркала

Резултати од пребарување: 983 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

983 огласа: Вилушкари на три тркала

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2013 Километража 2385 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 9650 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 8413 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2016 Километража 9240 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2016 Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 7788 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 6118 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 9257 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1640 мм
Година 2022 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2014 Километража 7600 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 9052 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
2.998 € GBP 2.540 GBP
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.76 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 1997 Километража 3075 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 9646 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 7145 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 7958 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.4 м
Година 2004 Километража 6035 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 8563 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м
Година 2015 Километража 8777 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2014 Километража 10400 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.65 м Должина на вилушка 1 м
Година 2016 Километража 8044 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 9075 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 3880 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.35 м
Година 2016 Километража 6256 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.15 м
Година 2014 Километража 13300 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2019 Километража 4663 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 983 огласа
Прикажи