Филтри -

Колички за комисионирање OM

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Колички за комисионирање OM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2007 Километража 9235 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2006 Километража 535 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.64 м
Година 2010 Километража 4900 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се