Филтри -

Регални вилушкари OM

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Регални вилушкари OM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.872 € GBP 7.600 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 6.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 3584 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 450 Ah
Година 2002 Километража 3897 м/ч Сила
Германија, Cologne
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.75 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 6.59 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.29 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2010 Километража 6015 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.45 м
Година 2010 Километража 5895 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.63 м
Година 2004 Километража 26985 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се