Електричен вилушкар Yale ERP30VL

PDF
електричен вилушкар Yale ERP30VL
електричен вилушкар Yale ERP30VL
електричен вилушкар Yale ERP30VL слика 2
електричен вилушкар Yale ERP30VL слика 3
електричен вилушкар Yale ERP30VL слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Yale
Модел:  ERP30VL
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2018
Работни часови:  11579 м/ч
Носивост:  3000 кг
Нето тежина:  3110 кг
Тип на јарбол:  стандард
Локација:  Холандија RAAMSDONKSVEER
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  MF62
Опис
Висина на подигање:  3 м
Вкупни димензии:  2.5 м × 1.2 м × 2.15 м
Оски
Оски:  2
Прва оска:  2 x / Superelastik
Задна оска:  2 x / Superelastik
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  златен

Дополнителни информации — Електричен вилушкар Yale ERP30VL

Германски
Interne Nr: MF62
Gabelträger: mm
Gabeln: 1200 x 0 x 0 mm
Baubreite: 1200 mm
Anbaugeräte: Seitenschieber
Sonderausstattung: 4. Ventil
Beschreibung: NO BATTERY !
installation height: 2150
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Hubhöhe: 3000 mm
Abmessungen
Bauhöhe: 2150 mm
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Integral
Piped
roadworthy
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde E25L-01 цена на барање Електричен вилушкар 2017 5843 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Linde E30HL-01/600 цена на барање Електричен вилушкар 2017 12479 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Toyota 8FBMT30 цена на барање Електричен вилушкар 2017 16869 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Linde E25L-01 цена на барање Електричен вилушкар 2017 5537 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Linde H16T-01 цена на барање Електричен вилушкар 2019 13328 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Linde E30HL-01/600 цена на барање Електричен вилушкар 2019 14969 м/ч Холандија, Raamsdonksveer