Филтри -

Електрични вилушкари Linde

Резултати од пребарување: 621 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

621 огласа: Електрични вилушкари Linde

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2345 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.93 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 2016 Километража 3188 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.58 м
Година 2014 Километража 16017 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража 14274 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 2043 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.83 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.98 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 12770 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.37 м
Година 2014 Километража 16544 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
33.700 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.2 м
Година 2019 Километража 2872 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
76.450 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.02 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2021 Километража 569 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.93 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 3141 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2017 Километража 11982 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 5423 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2020 Километража 1900 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 392 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.48 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 12654 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 14288 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 12474 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 13622 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража 13836 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража 11285 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 13923 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 15047 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 11911 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 621 огласа
Прикажи
Претплати се