Филтри -

Ротирачки телескопски натоварувачи Merlo

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Ротирачки телескопски натоварувачи Merlo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Гориво дизел
Година 2022 Километража 640 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, Rome
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 1998 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 21 м
Година 2015 Километража 2457 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
40.161 €
Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2007 Километража 15700 м/ч Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
106.800 € PLN 455.000 PLN
Носивост 4000 кг Суспензија хидраулично Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Дофат на стрела 26 м
Година 2017 Километража 4477 м/ч Сила
Полска, Goleniów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3800 кг Висина на подигање 15.7 м
Година 2008 Километража 11090 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 20.8 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cadriano
нови ротирачки телескопски натоварувач Merlo 40.18S нови ротирачки телескопски натоварувач Merlo 40.18S нови ротирачки телескопски натоварувач Merlo 40.18S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17.7 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 16 м
Година 2011 Километража 5131 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 21 м
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.6 м
Година 2011 Километража 5795 м/ч Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Германија, Oftersheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 16 м
Година 2007 Километража 7276 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 4790 м/ч Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Суспензија хидраулично Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 16 м
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Ліда
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Брзина 20 км/ч Висина на подигање 20.8 м
Година 2009 Километража 5600 м/ч Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.9 м
Година 2008 Километража 6256 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Носивост 5000 кг Суспензија хидраулично Гориво дизел Висина на подигање 25 м Должина на вилушка 1.5 м
Година Километража Сила
Хрватска, Zagreb (Bestovje)
Контактирајте го продавачот
56.080 € PLN 238.900 PLN
Носивост 3800 кг
Година 2009 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Ślesin
Контактирајте го продавачот
67.800 € Со вклучен ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 25.25 м
Година 01/2008 Километража Сила
Австрија, Waidhofen an der Thaya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Висина на подигање 21 м
Година 2017 Километража 7922 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 4549 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 6641 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.7 м
Година 2008 Километража 45001 м/ч Сила
Полска, Jordanow
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се