Филтри -

Телескопски натоварувачи Merlo

Резултати од пребарување: 224 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

224 огласа: Телескопски натоварувачи Merlo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 8,60 € SEK 100 SEK
Носивост 4500 кг Гориво дизел
Година 2021 Километража 2753 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.641 € SEK 54.000 SEK
Носивост 1600 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 3803 м/ч Сила
Шведска, Värmdö
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.270 € PLN 62.000 PLN
Носивост 2800 кг
Година 1996 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Гориво дизел
Година 2008 Километража 4652 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Дофат на стрела 7 м
Година 2016 Километража 4559 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м
Година 2000 Километража Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 21 м
Година 2014 Километража 3122 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2015 Километража 2457 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
48.330 € PLN 209.900 PLN
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 16 м
Година 2007 Километража 5032 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 20.8 м
Година 2006 Километража 7010 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
32.000 € PLN 139.000 PLN
Носивост 3 кг
Година 2013 Километража 680 м/ч Сила
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
85.900 US$ EUR ≈ 80.760 €
Носивост 3800 кг
Година 2018 Километража 1370 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг
Година 2017 Километража 2733 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Контактирајте го продавачот
61.000 €
Година 2008 Километража 1950 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Гориво дизел
Година 2008 Километража 3972 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 3114 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Forkliftonline
аукција 17.280 € SEK 201.000 SEK
Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година 2014 Километража 1395 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 6734 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
аукција 14.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 16 м
Година 1999 Километража 7075 м/ч Сила
Литванија, Panevėžys
телескопски натоварувач Merlo 55.9 CS Panoramic телескопски натоварувач Merlo 55.9 CS Panoramic
2
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Година 2016 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
86.280 € CZK 2.175.000 CZK
Носивост 4000 кг Висина на подигање 13 м
Година 2022 Километража 9 м/ч Сила
Чехија, Lány
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 285 м/ч Сила
Чехија, Lány
аукција 26.130 € SEK 304.000 SEK
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2017 Километража 534951 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
52.229,10 €
Носивост 3400 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 2.5 м
Година 2013 Километража 7196 м/ч Сила
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.6 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1300 мм
Година 2012 Километража 2047 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 224 огласа
Прикажи
Претплати се