Филтри -

Странични вилушкари Hubtex

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Странични вилушкари Hubtex

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.37 м
Година 2008 Километража 4986 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2013 Километража 3355 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
страничен вилушкар Hubtex S50E страничен вилушкар Hubtex S50E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 14995 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2013 Километража 4975 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Година 2011 Километража 9086 м/ч Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
24.770 € GBP 21.210 GBP
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2013 Километража 3825 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 6500 м
Година 2011 Километража 7000 м/ч Сила
Франција, Saint-Privat
Контактирајте го продавачот
29.900 € GBP 25.600 GBP
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2011 Километража 1616 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2013 Километража 2833 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
29.900 € GBP 25.600 GBP
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.4 м
Година 2012 Километража 3841 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2011 Километража 258 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
страничен вилушкар Hubtex DQ50-D страничен вилушкар Hubtex DQ50-D страничен вилушкар Hubtex DQ50-D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2011 Километража 14715 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
29.900 € GBP 25.600 GBP
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2007 Километража 1557 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
24.900 € GBP 21.320 GBP
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 921 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3235 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
31.890 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.31 м
Година 2008 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
39.890 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.31 м
Година 2013 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2011 Километража 1359 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
35.300 €
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2012 Километража 8931 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 7896 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2002 Километража 1260 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2000 Километража 4804 м/ч Сила
Франција, Senlis
страничен вилушкар Hubtex S40D страничен вилушкар Hubtex S40D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2005 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2014 Километража 2738 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се