Електричен вилушкар Toyota 8FBN15

PDF
електричен вилушкар Toyota 8FBN15
електричен вилушкар Toyota 8FBN15
електричен вилушкар Toyota 8FBN15 слика 2
електричен вилушкар Toyota 8FBN15 слика 3
електричен вилушкар Toyota 8FBN15 слика 4
електричен вилушкар Toyota 8FBN15 слика 5
електричен вилушкар Toyota 8FBN15 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  8FBN15
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2019
Работни часови:  31300 м/ч
Носивост:  1500 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  4 м
Локација:  Холандија Amsterdam
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  880009664
Опис
Должина на вилушка:  1.07 м
Вкупни димензии:  височина - 2.5 м
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Електричен вилушкар Toyota 8FBN15

Англиски
Tires: SE
Accessories: Safety cage, beacon, sideshift
Cabin: no
center of gravity: 500
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 8FBN15 цена на барање Електричен вилушкар 2019 31292 м/ч Холандија, Amsterdam
Toyota 8FBN15 цена на барање Електричен вилушкар 2019 42421 м/ч Холандија, Amsterdam
Toyota 8FBN15 цена на барање Електричен вилушкар 2019 1500 кг Холандија, Amsterdam
Linde H16T-01 цена на барање Електричен вилушкар 2019 13328 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Toyota 8FBMT35 цена на барање Електричен вилушкар 2016 10573 м/ч Холандија, Raamsdonksveer