Филтри -

Електрични вилушкари EP Equipment

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Електрични вилушкари EP Equipment

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
електричен вилушкар EP Equipment EP FG30 F2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво гас Висина на подигање 3 м
Година 2008 Километража 1899 м/ч Сила
Германија, Hamburg
нови електричен вилушкар EP Equipment EFS151
1
Контактирајте го продавачот
20.090 US$ EUR ≈ 18.370 €
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м
Година 2024 Километража Сила
Украина
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен вилушкар EP Equipment  EFL252X 150 NC електричен вилушкар EP Equipment  EFL252X 150 NC
2
Контактирајте го продавачот
22.460 € GBP 18.850 GBP
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 122 мм
Година 2024 Километража 5 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
31.640 € PLN 135.900 PLN
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1520 мм Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
19.770 € PLN 84.900 PLN
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
17.440 € PLN 74.900 PLN
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 4.8 м
Година 2022 Километража Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.610 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 40 мм
Година 11/2023 Километража 9 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 698 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
15.090 € GBP 12.660 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража 1758 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
17.100 € GBP 14.350 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража 1190 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
нови електричен вилушкар EP Equipment EFL252X нови електричен вилушкар EP Equipment EFL252X
2
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Слободен од 1500 мм Висина на подигање 3.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1220 м
Година 02/2024 Километража 1 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2022 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража 31 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража 128 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
35.870 € GBP 30.100 GBP
Носивост 3500 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
33.250 € GBP 27.900 GBP
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
23.260 € PLN 99.900 PLN
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 12/2022 Километража Сила
Полска, Zabrze
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи