Регален вилушкар Still FM 14

PDF
регален вилушкар Still FM 14
регален вилушкар Still FM 14
регален вилушкар Still FM 14 слика 2
регален вилушкар Still FM 14 слика 3
регален вилушкар Still FM 14 слика 4
регален вилушкар Still FM 14 слика 5
регален вилушкар Still FM 14 слика 6
регален вилушкар Still FM 14 слика 7
регален вилушкар Still FM 14 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
3.480 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Still
Модел:  FM 14
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2004
Работни часови:  12504 м/ч
Носивост:  1400 кг
Нето тежина:  3910 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Германија Ludwigsfelde / Berlin
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1308766
Опис
Висина на подигање:  7.4 м
Вкупни димензии:  1.7 м × 1.26 м × 3.2 м
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  775 Ah
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар Still FM 14

Англиски
Fork carriage: 2 B
Free lift: 2600
Tyres: 1
tyres2: 1
Availability: at once
Load center: 600
fork length: 900
4th valve
Pulse control
Sideshifts
All Prices are quoted EXW Ludwigsfelde and VAT-free. The machines are offered without guarantee and in “as is” condition. For any detailed Information about technical condition of the machines, please feel free to contact us. All offers are subject to prior sale. The description indicated is without any obligation.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Still FM-X 20 3.480 € Регален вилушкар 2009 14298 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
BT RR B2 1.560 € Регален вилушкар 2004 15265 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Jungheinrich ETV 216 2.280 € Регален вилушкар 2002 16157 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Jungheinrich ETV 214 1.560 € Регален вилушкар 2003 15424 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Atlet UNS200DTFVXE675 2.280 € Регален вилушкар 2005 11256 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Still FM-X14 10.980 € Регален вилушкар 2008 5812 м/ч Германија, Bremen