Филтри -

Регални вилушкари Jungheinrich

Резултати од пребарување: 206 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

206 огласа: Регални вилушкари Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2014 Километража 4943 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 7074 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.25 м
Година 2009 Километража 7542 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 26657 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.72 м
Година 2015 Километража 11025 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.41 м
Година 2013 Километража 9586 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.52 м
Година 2017 Километража 10170 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2017 Километража 4093 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.280 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2015 Километража 5193 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
12.980 € GBP 10.970 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 9.62 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2013 Километража 7037 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 185 мм
Година 2020 Километража 2236 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
аукција 1 €
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 10571 м/ч Сила
Германија, Obertraubling
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 1 €
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 3571 м/ч Сила
Германија, Obertraubling
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 1 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2019 Километража 7395 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 7.1 м
Година 1998 Километража 8668 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 6889 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 8782 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2007 Километража 5798 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.8 м
Година 2005 Километража 13059 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 13071 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 11853 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 10409 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 8926 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
13.160 € RON 65.510 RON
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.3 м
Година 2018 Километража 3445 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 206 огласа
Прикажи