Филтри -

Регални вилушкари BT

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

68 огласа: Регални вилушкари BT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2015 Километража 7923 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
аукција 134 € SEK 1.500 SEK
Носивост 1350 кг Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 4441 м/ч Сила
Шведска, Vetlanda
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2018 Километража 14395 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2012 Километража 14085 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
11.300 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2016 Километража 7643 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 12634 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 98,23 € SEK 1.100 SEK
Година 1985 Километража 3344 км Сила
Шведска, Uppsala
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2017 Километража 6498 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2017 Километража 11953 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.150 €
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 6226 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 7200 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
регален вилушкар BT RRE 160 CC
1
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2015 Километража 8586 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 4172 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 3279 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2015 Километража 3350 м/ч Сила
Франција, Vitrolles
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 4.8 м
Година 2003 Километража 11124 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
регален вилушкар BT SRE160L регален вилушкар BT SRE160L регален вилушкар BT SRE160L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 4982 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2016 Километража 5267 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година 2008 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2016 Километража 11559 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2017 Километража 10089 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2010 Километража 10288 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 13257 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м
Година 2014 Километража 3595 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.15 м
Година 2015 Километража 8595 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи