Електричен вилушкар Still RX60-25

PDF
електричен вилушкар Still RX60-25
електричен вилушкар Still RX60-25
електричен вилушкар Still RX60-25 слика 2
електричен вилушкар Still RX60-25 слика 3
електричен вилушкар Still RX60-25 слика 4
електричен вилушкар Still RX60-25 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Still
Модел:  RX60-25
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2018
Работни часови:  10617 м/ч
Носивост:  2500 кг
Нето тежина:  4560 кг
Тип на јарбол:  стандард
Локација:  Холандија RAAMSDONKSVEER
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  MK33
Опис
Висина на подигање:  4.7 м
Вкупни димензии:  2.4 м × 1.2 м × 2.7 м
Оски
Оски:  2
Прва оска:  2 x / Superelastik
Задна оска:  2 x / Superelastik
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Електричен вилушкар Still RX60-25

Германски
Interne Nr: MK33
Gabelträger: mm
Gabeln: 1200 x 0 x 0 mm
Baubreite: 1200 mm
Batterie Volt: 80 V
Anbaugeräte: Seitenschieber
installation height: 2700
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Hubhöhe: 4700 mm
Abmessungen
Bauhöhe: 2700 mm
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Integral
Sonderausstattung
Beschreibung
roadworthy
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Still RX20-16P цена на барање Електричен вилушкар 2018 9659 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Still RX60-25 цена на барање Електричен вилушкар 2018 9550 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Still RX60-25 цена на барање Електричен вилушкар 2018 11056 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Still RX60-25 цена на барање Електричен вилушкар 2018 6737 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Still RX60-25 цена на барање Електричен вилушкар 2018 8658 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Still RX 20-16P 16.250 € Електричен вилушкар 2018 7548 м/ч Холандија, Veen