Филтри -

Тешки вилушкари Svetruck

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

54 огласа: Тешки вилушкари Svetruck

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 20362 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Данска, Odder
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 30631 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража Сила
Данска, Odder
тежок вилушкар Svetruck 15-120-35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Центар на оптеретување 1200 мм
Година 1996 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.23 м
Година 1989 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2001 Километража 10880 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 2.4 м
Година 1994 Километража 22619 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2013 Километража 19376 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2001 Километража 6743 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 2.4 м
Година 2009 Километража 11570 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 25000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.5 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 1987 Километража 15132 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 3.2 м
Година 1994 Километража 13500 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 22000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.5 м Ширина на вилушки 110 мм
Година 2002 Километража 14503 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 8530 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 2300 м
Година 1995 Километража 23636 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 1996 Километража 15250 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Носивост 12000 кг Гориво дизел
Година 1995 Километража 14530 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 2500 мм Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1995 Километража 20042 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 42000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.5 м
Година 1995 Километража 24064 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2002 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2001 Километража 27456 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 1.7 м
Година 2005 Километража 7285 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2012 Километража 7286 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.5 м
Година 2010 Километража 19323 м/ч Сила
Данска, Odder
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи