Филтри -

Товарачи на контејнери Svetruck

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

58 огласа: Товарачи на контејнери Svetruck

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.3 м
Година 2005 Километража 16517 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 1994 Километража 22000 м/ч Сила
Данска, Odder
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2005 Километража 14987 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2023 Километража 6 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2007 Километража 15460 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2011 Километража 12486 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 12.8 м
Година 1993 Километража 23327 м/ч Сила
Холандија, Klundert
товарач на контејнери Svetruck 1260-32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2010 Километража 22192 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
товарач на контејнери Svetruck 136-120-35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м
Година 1987 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.23 м
Година 1989 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2013 Километража 19376 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2001 Километража 6743 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг
Година 1995 Километража 19150 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 25000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.5 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 1987 Километража 15132 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 3.2 м
Година 1994 Километража 13500 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 22000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.5 м Ширина на вилушки 110 мм
Година 2002 Километража 14503 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 8500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2016 Километража 10060 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.5 м
Година 1995 Километража 20036 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 42000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.5 м
Година 1995 Километража 24064 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2002 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2001 Километража 27456 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 23983 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.3 м
Година 1999 Километража 7092 м/ч Сила
Данска, Odder
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се